Kód: 415

Grécke chrámové kadidlo Ambra 20g

Neohodnotené
€3,99
Skladom (1 ks)

Zvodná a exotická vôňa sladkej indickej ambry, vzácneho daru z prírody, ktorá sa vyznačuje omamnou vôňou tajomného a hlbokého pôvabu .

Kategória: Kadidlá
Hmotnosť: 0.02 kg

Grécke chrámové kadidlá sú ručne vyrábané mníchmi v kláštoroch na Svätej hore gréckeho poloostrova Athos. Pri ich výrobe sa používajú staré, pôvodné a tradičné receptúry , ktoré siahajú až do doby vzniku kresťanstva v Grécku.

Spolu s teplou vôňou kadidla vo Vás prebudí pocity dokonalej ženskosti, krásy , príťažlivosti , elegancie a lásky.  Dýchne z nej na Vás kúzlo romantickej noci, plnej prísľubov , očakávaní a milostných zážitkov. 

Dokonalo sa hodí pre celkové upokojenie , prejasnenie , a zlepšuje náladu, navodzuje duševnú a fyzickú pohodu .

Otvára srdcovú čakru, posilňuje lásku , prehlbuje vášeň, prináša radosť a šťastie . Navodzuje pocity harmónie , miernej eufórie , kľudný spánok. Ženy ukľudňuje pri problémoch s predmenštruačným syndrómom. 

 

Pri vydymovaní grécke kadidlá produkujú minimum dymu ( prí pálení na piecke bez uhlíka s čajovou sviečkou ), preto sú vhodné pre priestory s požiarnymi senzormi a pre alergikov na dym.  Zároveň je to ideálny osviežovač vzduchu a pohlcovač pachov všade tam, kde máte domáce zvieratá .

 

 

Grécke chrámové kadidlo je vhodné na vydymovanie na uhlíku , ale aj v piecke .

Vydymovanie - grécke chrámové kadidlo