Grécke chrámové kadidlo Vanilka 20g

Kód: 413
Neohodnotené
€3,99
Skladom (2 ks)

Kadidlo so sladkou vôňou Vanilky vydymujte kedykoľvek potrebujete do života pritiahnuť lásku, radosť , šťastie a prosperitu .

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Grécke chrámové kadidlá sú ručne vyrábané mníchmi v kláštoroch na Svätej hore gréckeho poloostrova Athos. Pri ich výrobe sa používajú staré, pôvodné a tradičné receptúry , ktoré siahajú až do doby vzniku kresťanstva v Grécku.

Vanilka kadidlo sa vyznačuje krásnou, sladko-balzamickou vôňou so silnými ukľudňujúcimi účinkami. Navodzuje pocit pohody, povzbudzuje zmysly a pôsobí proti depresiám a nervovému vypätiu. Skvelo sa hodí pre zimné obdobie , prehrieva a prejasňuje , bystrí ducha a myseľ.

Vanilka je spojená s Venušou , preto sa skvelo hodí do všetkých kúziel priťahujúcich lásku , zmyselnosť a milostnú atmosféru . Je prirodzeným afrodiziakom, zvyšuje libido a sexuálnu túžbu . Revitalizuje, dopĺňa životnú silu a energiu , harmonizuje emócie , napomáha duševnému rastu . Priťahuje do života šťastie , radosť, úspech, nové príležitosti a prosperitu . 

Pri vydymovaní grécke kadidlá produkujú minimum dymu , preto sú vhodné pre priestory s požiarnymi senzormi a pre alergikov na dym.  Zároveň je to ideálny osviežovač vzduchu a pohlcovač pachov všade tam, kde máte domáce zvieratá .

Grécke chrámové kadidlo je vhodné na vydymovanie na uhlíku , ale aj v piecke .

Dodatočné parametre

Kategória: Kadidlá
Hmotnosť: 0.02 kg

Vydymovanie - grécke chrámové kadidlo