Kód: 413

Grécke chrámové kadidlo Vanilka 20g

Neohodnotené
€3,99
Skladom (2 ks)

Kadidlo so sladkou vôňou Vanilky vydymujte kedykoľvek potrebujete do života pritiahnuť lásku, radosť , šťastie a prosperitu .

 

 

Kategória: Kadidlá
Hmotnosť: 0.02 kg

Grécke chrámové kadidlá sú ručne vyrábané mníchmi v kláštoroch na Svätej hore gréckeho poloostrova Athos. Pri ich výrobe sa používajú staré, pôvodné a tradičné receptúry , ktoré siahajú až do doby vzniku kresťanstva v Grécku.

Vanilka kadidlo sa vyznačuje krásnou, sladko-balzamickou vôňou so silnými ukľudňujúcimi účinkami. Navodzuje pocit pohody, povzbudzuje zmysly a pôsobí proti depresiám a nervovému vypätiu. Skvelo sa hodí pre zimné obdobie , prehrieva a prejasňuje , bystrí ducha a myseľ.

Vanilka je spojená s Venušou , preto sa skvelo hodí do všetkých kúziel priťahujúcich lásku , zmyselnosť a milostnú atmosféru . Je prirodzeným afrodiziakom, zvyšuje libido a sexuálnu túžbu . Revitalizuje, dopĺňa životnú silu a energiu , harmonizuje emócie , napomáha duševnému rastu . Priťahuje do života šťastie , radosť, úspech, nové príležitosti a prosperitu . 

Pri vydymovaní grécke kadidlá produkujú minimum dymu , preto sú vhodné pre priestory s požiarnymi senzormi a pre alergikov na dym.  Zároveň je to ideálny osviežovač vzduchu a pohlcovač pachov všade tam, kde máte domáce zvieratá .

Grécke chrámové kadidlo je vhodné na vydymovanie na uhlíku , ale aj v piecke .

Vydymovanie - grécke chrámové kadidlo

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie