Kód: 326

Smrek 20g

Neohodnotené
€6,30
Skladom (3 ks)

Sýto žltá , smreková živica vydáva pri vydymovaní intenzívny očistný dym s výraznou živicovou arómou.

Kategória: Živice
Hmotnosť: 0.02 kg

Smreková živica vonia silnejšie ako jedľová, vyznačuje sa sviežími lesnými , drevitými tónmi. Skvelo sa hodí pre vydymovanie a očisu miestnosti od negatívnych energií , pre ochranu pred rušivými vplyvmi a nájdenie vnútorného pokoja.

Vydymovanie : na piecke aj uhlíku 

Použitie : silná očista, posilnenie , uvoľnenie , upokojenie a meditácia 

Smrek vďaka jeho vytrvalosti a húževnatosti je od pradávna považovaný za ochranný strom . Vysádzal sa v blízkosti domov, aby ochránil rodinu a dom pred všetkým zlom , chorobami a nepriazňou osudu. Stelesňuje ženský princíp, znovuzrodenie, život a materstvo. K smreku sa môžete obracať s najrôznejšími prosbami, ako fyzickými tak i psychickými . Láskyplne Vás privinie do svojho náručia ,  vezme z Vás všetko nepríjemné a negatívne . Duchovia smreku milujú ľudskú spoločnosť, zbavia Vás vnútorného nepokoja , nervozity a napätia.

Smreková živica má sýto-žltú farbu, pri vydymovaní vydáva intenzívny dym, ktorý má schopnosť dôkladne prečistiť vzduch. Vďaka svojej hustote a intenzite sa skvelo hodí pre vydymovanie väčších priestorov.

Účinky pri vydymovaní :

- intenzívne čistí vzduch, hubí choroboplodné zárodky , dokáže uvoľniť zahlienené pľúca a nosné dutiny

- prináša ochranu pred všetkým negatívnym a rušivým

- harmonizuje miesto , kde je vydymovaná, uľavuje od napätia, nervozity a stresu

- posiľňuje nervovú sústavu, pomáha Vám naladiť sa na Váš vnútorný pokoj, dodáva pocit sily a novej energie, zaháňa únavu

- zvyšuje podvedomie , učí nás zamerať sa na to , čo je v našom živote dôležité 

Magické účinky : ochrana, očistenie, sila, energia, život, žena, matka, materstvo, odvaha, usilovnosť, húževnatosť , vytrvalosť, odolnosť, ukľudnenie, uvoľnenie, relaxácia, meditácia, nové začiatky 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie