Neohodnotené

Smrek 20g

Sýto žltá , smreková živica vydáva pri vydymovaní intenzívny očistný dym s výraznou živicovou arómou.

Položka bola vypredaná…
Objednané
Kód: 326
€6,30
Kategória: Živice
Hmotnosť: 0.02 kg
Položka bola vypredaná…

Smreková živica vonia silnejšie ako jedľová, vyznačuje sa sviežími lesnými , drevitými tónmi. Skvelo sa hodí pre vydymovanie a očisu miestnosti od negatívnych energií , pre ochranu pred rušivými vplyvmi a nájdenie vnútorného pokoja.

Vydymovanie : na piecke aj uhlíku 

Použitie : silná očista, posilnenie , uvoľnenie , upokojenie a meditácia 

Smrek vďaka jeho vytrvalosti a húževnatosti je od pradávna považovaný za ochranný strom . Vysádzal sa v blízkosti domov, aby ochránil rodinu a dom pred všetkým zlom , chorobami a nepriazňou osudu. Stelesňuje ženský princíp, znovuzrodenie, život a materstvo. K smreku sa môžete obracať s najrôznejšími prosbami, ako fyzickými tak i psychickými . Láskyplne Vás privinie do svojho náručia ,  vezme z Vás všetko nepríjemné a negatívne . Duchovia smreku milujú ľudskú spoločnosť, zbavia Vás vnútorného nepokoja , nervozity a napätia.

Smreková živica má sýto-žltú farbu, pri vydymovaní vydáva intenzívny dym, ktorý má schopnosť dôkladne prečistiť vzduch. Vďaka svojej hustote a intenzite sa skvelo hodí pre vydymovanie väčších priestorov.

Účinky pri vydymovaní :

- intenzívne čistí vzduch, hubí choroboplodné zárodky , dokáže uvoľniť zahlienené pľúca a nosné dutiny

- prináša ochranu pred všetkým negatívnym a rušivým

- harmonizuje miesto , kde je vydymovaná, uľavuje od napätia, nervozity a stresu

- posiľňuje nervovú sústavu, pomáha Vám naladiť sa na Váš vnútorný pokoj, dodáva pocit sily a novej energie, zaháňa únavu

- zvyšuje podvedomie , učí nás zamerať sa na to , čo je v našom živote dôležité 

Magické účinky : ochrana, očistenie, sila, energia, život, žena, matka, materstvo, odvaha, usilovnosť, húževnatosť , vytrvalosť, odolnosť, ukľudnenie, uvoľnenie, relaxácia, meditácia, nové začiatky 

 

Späť do obchodu