Kód: 989

Sviečka s ochrannou runou Thurisaz

Neohodnotené
€9,50
Skladom (1 ks)

Runa Thurisaz 

Mocný runový symbol , ktorý predstavuje hromy a blesky , moc a silu , vôľu k boji a prekonávaniu prekážok.

Je ochranným štítom proti nepriateľským silám známym aj neznámym. Chráni pred nedobrým vplyvom iných ľudí v práci, láske a zdraví , pre cudzou agresivitou . 

Dodáva sebadôveru a pevnosť . Môže slúžiť ako osobný amulet , vtedy sa nosí na srdci . Aktivuje všetok energetický potenciál svojho nositeľa . 

 

 

 

Kategória: Sviečky
Hmotnosť: 0.363 kg

Pre sviečky z palmového vosku je charakteristické, že počas horenia neprodukujú žiadne škodliviny, žiadne karcinogénne látky, ktoré sa bežne nachádzajú v parafíne. Palmový vosk neobsahuje alergény, takže sviečky z neho vyrobené, sú vhodné aj pre citlivé osoby .  

Výška 16cm , priemer 6cm

Sviečka je ručne vyrobená s pokorou so zámerom významu ochrannej runy 

Pred zapálením sviečky odporúčam knôt skrátiť na dĺžku cca  3mm, aby nehorela príliš veľkým plameňom. Pri každom ďalšom zapálení postup opakujte . Sviečky nezapaľujte zápalkami , nemajú rady síru.  

Upozornenie :  

Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru, chráňte pred deťmi a zvieratami. Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku. Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru! 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie