Kód: 988

Sviečka s ochrannou runou Teiwaz

Neohodnotené
€9,50
Skladom (1 ks)

Runa Teiwaz

 Má vzťah k boju, k víťazstvu a ochrane . Podporuje odvahu a rozhodnosť , symbolizuje česť a silu vôle . Slúži aj ako osobný amulet . Pomáha k víťazstvu , či už v boji, v športe , v podnikaní či v obchode. Chráni pred zámermi nepriaznivcov a vracia zlú vôľu späť k odosielateľovi. Je dobrou pomocníčkou pre tých, ktorí majú málo odvahy a rozhodnosti. 

 

 

Kategória: Sviečky
Hmotnosť: 0.363 kg

Pre sviečky z palmového vosku je charakteristické, že počas horenia neprodukujú žiadne škodliviny, žiadne karcinogénne látky, ktoré sa bežne nachádzajú v parafíne. Palmový vosk neobsahuje alergény, takže sviečky z neho vyrobené, sú vhodné aj pre citlivé osoby .  

Výška 16cm , priemer 6cm

Sviečka je ručne vyrobená s pokorou so zámerom významu ochrannej runy 

Pred zapálením sviečky odporúčam knôt skrátiť na dĺžku cca  3mm, aby nehorela príliš veľkým plameňom. Pri každom ďalšom zapálení postup opakujte . Sviečky nezapaľujte zápalkami , nemajú rady síru.  

Upozornenie :  

Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru, chráňte pred deťmi a zvieratami. Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku. Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!