Himalájske Soľné deo mydlo 250g

Neohodnotené
Značka: Ancient Wisdom

Himalájske Soľné Deo Mydlo - Vajce je prírodný deodorant vyrezaný z prírodných kúskov himalájskych kryštálov.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 260
€5 –19 % €4,05
Himalájske Soľné deo mydlo 250g
Neohodnotené
Značka: Ancient Wisdom
mydlo vajce
Tip
€5 –19 %

Mydlo obsahuje viac ako 84 druhov minerálov a stopových prvkov ako je vápnik, horčík, draslík, meď a železo. Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, nakoľko minerály ktoré obsahuje sa cez pokožku ľahko vstrebávajú.

Vďaka prirodzeným dezinfekčným účinkom má blahodarní vplyv na pokožku a je vhodné na každodenné použitie. Udržiava prirodzené Ph pokožky a pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti akné. 

V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie a preto je soľné Deo Mydlo osvedčeným deodorantom. Trocha soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. Taktiež odstraňuje nepríjemný pach nôh. Na miestach stvrdnutej pokožky na chodidlách pôsobí trenie deo-kryštálom veľmi priaznivo. Pri trení deo-mydlom hrubšou štruktúrou povrchu mydla odstránime stvrdnutú kožu z chodidiel a zároveň jeho soľnými vlastnosťami zostávajúcu kožu veľmi pozitívne zregenerujeme. 

Použitie: navlhčite si ruky a trite v nich deo-mydlo tak, ako pri klasickom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú soľ rukou po tele. Nenanášať na otvorené rany. Deo mydlo uchovávajte na suchom mieste, pretože sa vo vode rozpúšťa.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.25 kg