Kadidelnice a vydymovacie piecky

Ako na to : 

 - Vezmite kadidelnicu, pokiaľ  je jej súčasťou  mriežka, uhlík položte priamo na ňu, ak nie, nádobku naplňte asi do troch štvrtín pieskom, ktorý by mal byť čistý a suchý, zbavený organických nečistôt, alebo použite himalájsku soľ.  Piesok ani soľ nie je potrebné po každom vydymovaní meniť, stačí ak odoberiete už použitý uhlík so zvyškami vydymovadla.

 - Do pinzety či klieští na uhlíky uchopte rýchlozápalný uhlík a zospodu ho zapáľte. Počkajte 15-20 sekúnd, pokiaľ uhlík prestane iskriť a vydávať dym, položte ho do kadidelnice na piesok ( na mriežku - podľa typu vydymovacej misky ).

 - Po cca. 30 sekundách, keď sa uhlík začne sfarbovať do siva už môžete na uhlík sypať vydymovadlo. Uhlík horí 30-90 minút (podľa veľkosti a typu) a počas tejto doby môžete kedykoľvek podľa potreby vydymovadlo prisýpať.


 - Pre vykurovanie bylín a vonných driev (napr.  palo santo, )  vydymovaciu piecku, kde je ako zdroj tepla použitá čajová sviečka ( vydymovacia piecka s hustou mriežkou).

 - Počas horenia nenechávajte kadidelnicu (vydymovaciu piecku ) s uhlíkom bez dozoru, uhlík je možné uhasiť iba vhodením do vody.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
kvet života
€18,50

Moderná kadidelnica v minimalistickom štýle . Používa sa na vydymovanie všetkých druhov bylín a živíc  na uhlíku .   

Kód: 1287
mastek pentagram
€28,50

Masívna kadidelnica z mastenca s pentagramom

Kód: 1288
Kadidelnica smaltovaná modrá
€12,69
€14,10 (–10 %)

Kadidelnica smaltovaná s mosadznou mriežkou . Používa sa na vydymovanie všetkých druhov bylín a živíc  na uhlíku .   

Kód: 284