céder
Vykurovací zväzok céder mini 11cm
€9,67
€6,19
(–36 %)

Cédrové listy sú svojou funkciou a tvarom podobné šalvie bielej, aj keď ich vôňa skôr pripomína vôňu Palo Santo (posvätné drevo). Sušené vykurovacie zväzky cédru však môžete používať rovnako ako bielu šalviu. Ich účinok však nie je taký intenzívny ako u bielej šalvie, ale tiež má liečebné účinky.  V egyptskej, indickej kultúre a kultúre pôvodných amerických Indiánov sa céder použil na kontaktovanie stvoriteľa. Podporuje prehľad. Na rozdiel od bielej šalvie má céder sladšiu vôňu a zvyšuje duchovnú atmosféru. Upokojuje a stimuluje samoliečebné schopnosti. Výhody zväzkov kadidla Cédru: - dobrá alternatíva pre tých, pre ktorých je vôňa bielej šalvie príliš silná- čistí miestnosť- stimuluje samoliečebné schopnosti Dĺžka: 11 cm

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 173
šalvia + levandula
Vykurovací zväzok biela šalvia a levanduľa 10cm
€10,44
€6,68
(–36 %)

Biela šalvia je široko rozšírená medzi domorodými obyvateľmi Strednej Ameriky, ktorí sa venujú šamanizmu. Je to posvätná bylina používaná šamanmi po celé storočia na očistné obrady. Týmto sa vyčistí nielen prostredie v ktorom žijete, ale aj myseľ so všetkými jej myšlienkami. Biela šalvia má prenikavú štipľavú vôňu. Vedecký výskum ukázal, že po spálení tejto byliny sa rozpadlo 94% baktérií v miestnosti. V tomto zmysle je biely šalvia čistiacou metódou, ktorá dokonca mení stav vedomia. Rastlina rastie na pobreží Mexika a Kalifornie. Šalvia má veľmi štipľavý zápach, ktorý možno opísať ako korenený. Nie každý cíti túto vôňu ako príjemnú, a preto sa na rozdiel od iných vôní hodnotí skôr pre svoju funkčnosť. Šalvia sa používa aj proti hmyzu a komárom. V tomto prípade je šalvia obohatená o blahodárne účinky levandule.  Použitie je pomerne jednoduché. Zväzok sa zapáli, krátko nechá rozhorieť, plameň sa sfúkne a nechá tlieť vo vykurovacej nádobke napr. v mušli, tanieriku alebo v miske z nehorľavého materiálu. Dym z kadidla môžete rukou alebo perím rozptýliť po miestnosti.  Po rituále môžete tlejúci koniec odstrihnúť, nechať dohorieť a zbytok zväzku použiť nabudúce. Dĺžka zväzku je 10cm.

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 182
biela šalvia
Vykurovací zväzok biela šalvia 10cm
€8,33
€7,50
(–10 %)

Salvia Apiana tiež známa ako šamanská, je rozšírená medzi domorodými obyvateľmi Strednej Ameriky, ktorí sa venujú šamanizmu.   

Skladom  (2 ks)
Detail
Kód: 179
7 čakier
Vykurovací zväzok 7 čakier - biela šalvia 10cm
€13,78
€8,82
(–36 %)

  Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie.

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 191
dračia krv
Vykurovací zväzok dračia krv 15cm
€15,50

   DRAČIA KRV – posvätná bylina.

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 977
5 položiek celkom