Neohodnotené

Rituálne sviečky oranžové

Rituálne sviečky oranžové - sakrálna čakra 

Manifestačné sviečky je možné použiť pri rituáloch a meditácii . Používajú sa k zharmonizovaniu druhej čakry tzv. sakrálnej.

 

Druhá čakra sa nachádza uprostred medzi pupkom a dolným koncom chrbtice. Má vzťah k našej kompletnej citovej oblasti, k našim pohlavným a reprodukčným orgánom, k zmyselnosti, k radosti z plynutia. Súvisí so spojením s našimi rodičmi a neskôr s našimi partnermi. Je to miesto našej vnútornej hrdosti, prebýva tu naše vnútorné dieťa. Je to dôležitý bod našej vitálnej sily. Sakrálnu čakru ovplyvňujú myšlienky a pocity týkajúce sa túžby po uspokojení fyzických potrieb (jedlo, pitie, sex, vzrušenie), závislosti (na alkohole alebo iných drogách, či jedle či iných látkach), tela (spánok,životný štýl, zdravie, hmotnosť, myšlienky týkajúce sa vzhľadu). Ostávajú v nej zablokované pocity vnútornej dôstojnosti a životnej radosti a vzniká nenávisť, hnev, strach, bolesť, žiarlivosť a ďalšie nespracované pocity.  

Skladom (2 ks)
Kód: 1893
Značka: Ancient Wisdom
€4,50
Kategória: Rituálne sviečky

Balenie 12ks 

Sviečka: výška 12 cm, priemer 1,2 cm 

Sviečky sú celofarebné. 

 

Upozornenie :  

Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru, chráňte pred deťmi a zvieratami. Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku. Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru! 

Späť do obchodu