Rituálne sviečky žlté

Neohodnotené
Značka: Ancient Wisdom

Rituálne sviečky žlté - solar plexus 

Manifestačné sviečky je možné použiť pri rituáloch a meditácii . Používajú sa k zharmonizovaniu tretej čakry tzv. solar plexus.

 

Solar plexus sa nachádza  presne nad pupkom Je to sídlo našej osobnosti a sú tu uložené všetky skúsenosti nášho života i životov minulých. Nájdeme tu všetky predstavy a vnútorné obrazy ktoré sa vytvárali od najrannejšieho detstva ukladanými, vštepovanými vetami, hodnoteniami, úsudkami a výpoveďami o tom aký sme. Vytvorili sme si tak svoj sebaobraz. Tiež sa vzťahuje k centru našich nevyjasnených pocitov, našej schopnosti sebapresadenia sa, schopnosti uhájiť si v živote svoje miesto, s pocitom vlastnej sebahodnoty. Tretiu čakru ovplyvňujú pocity a myšlienky týkajúce sa týchto oblastí: sila a moc ( strach z moci, alebo mať väčšiu moc, strach z autorít, posadnutosť silou a mocou), ovládanie ( strach z ovládania inými ľuďmi, strach zo straty kontroly, túžba po sebaovládaní, túžba mať kontrolu nad danou situáciou alebo druhými ). Pri narušenej čakre môže mať človek pocit bezcennosti, pocit poníženosti, prázdnoty, obavy, pochybnosti či vôbec zvládne svoj život, objavujú sa depresie, sebaobviňovanie, náhle citové výlevy, mocenské hry spojené s manipuláciou druhých a vnucovaním im vlastnej vôle.  

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 1894
€4,50
Rituálne sviečky žlté
Neohodnotené
Značka: Ancient Wisdom

Balenie 12ks 

Sviečka: výška 12 cm, priemer 1,2 cm 

Sviečky sú celofarebné. 

 

Upozornenie :  

Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru, chráňte pred deťmi a zvieratami. Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku. Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!